איך להתכונן לדייט ראשון?

עולם הדייטינג נראה לפעמים מאיים, ואין באמת סיבה לכך. גם אם יצאת עד היום לשורה ארוכה של דייטים, חלקם כושלים יותר או פחות, נסי להתייחס אל הדייט הבא כאל דייט ראשון מיוחד ושונה. הסירי את המגננות והשאירי בבית את הציניות ואת התסכול על כל הדייטים המשונים שהיו לך עד היום. אל הדייט הבא תגיעי בראש אחר, נקי ובטוח הרבה יותר, ואולי הדייט הזה יוביל לזוגיות טובה וארוכה, בדיוק כמו זו שאת רוצה.

 

השקיעי כמה דקות במראה

כולנו רוצות שבן הזוג שלנו יאהב אותנו בזכות מי שאנחנו, ואנחנו מאוד רוצות להאמין שהאופי, החוכמה וחוש ההומור שלנו הם אלה שגרמו לו להתאהב. הכל נכון מאוד, אבל בדייט הראשון הגבר שמולך עדיין אינו מכיר אותך. הוא לא יודע כמה את חכמה ושנונה, ולמעשה הרושם הראשוני שיקבל מורכב מהחיוך שלך ומהמראה הכללי. אין זה אומר שעלייך לקנות שמלה חדשה או לרוץ למספרה לתספורת והחלקה, חלילה. במקום זאת, השקיעי עוד כמה דקות בטיפוח לפני צאתך אל הדייט. איפור עדין, בחירת בגד מרשים ונוח וסידור השיער, זה כל מה שצריך כדי להגיע לדייט בתחושה טובה יותר. סביר גם להניח שזה גם יגרום לך להרגיש טוב יותר.

 

איך לשרוד את הדייט

שיחה קולחת ומעניינת היא ללא ספק היעד שלך בדייט הראשון, אבל ישנם בכל זאת נושאים שכדאי להימנע מהם. למשל, גם אם את מתכננת את החתונה שלך וגם אם בחרת אולם אירועים ושיר חופה, מוטב שלא תחלקי את המידע הזה עם הגבר שלפנייך, אפילו אם נדמה לך שמצאת את בחיר ליבך. הדייט הראשון נועד כדי להכיר וכדי לבחון האם יש מספיק עניין משני הצדדים כדי להמשיך הלאה אל הדייט השני. דיבורים על חתונה וילדים הם דיבורים שעשויים להרתיע, לא משום שהגבר שלפנייך אינו מחפש מערכת יחסים רצינית אלא משום שהוא רוצה להכיר אותך מבלי לשאת גם את נטל הציפיות לטבעת אירוסין, חופה וקידושין.

 

השאירי את הציניות בבית

כאמור, הדייט הראשון הזה איננו בהכרח הדייט הראשון בחייך. גם אם יצאת עם גברים משונים וצברת אוסף חוויות שיספיק לכתיבת ספר, השאירי את הציניות ואת התסכול בבית. הגיעי אל הדייט הזה עם אנרגיות חיוביות, עם חיוך גדול ועם תחושה שאת עשויה להכיר את החצי השני שלך. אם תשליכי עליו את כל זוועות הדייטים הקודמים שלך ייתכן שהחשבון יגיע מהר מכפי שתצפי.