השלב הבא בחיי הזוגיות

מאז ומעולם סיפרו לנו שיש מסלול מסוים שאנחנו צריכים לעבור, מסלול שכולל בגרויות, גיוס לצבא, תואר ראשון (ואולי גם תואר שני), חתונה, ילדים, בית ובסופו של דבר גם פנסיה שבמהלכה נזכה סופסוף לראות עולם. בזמן שהמסלול הזה משתנה לחלוטין בין אדם אחד לאחר, ובעוד לכל אחד ואחת קצב ייחודי ושונה, סביר להניח שבנקודת זמן כזו או אחרת תגיעו אל הנקודה שבה אתם תוהים מה עומד לקרות הלאה. אחת מנקודות הזמן המרכזיות הללו מתרחשת בשלב שבו ישנה זוגיות טובה למדי ואתם מתחילים לחשוב על השלב הבא, על חתונה, בית משלכם וגם ילדים. רגע לפני שאתם עושים צעדים קונקרטיים, יוצאים לסבב אולמות אירועים וגם מזמינים הובלה לבית החדש שלכם, עצרו ותכננו את הצעדים הקטנים שבדרך.

מי מוכן לחתונה?

אפשר אמנם לדון בנושא הזה ארוכות, אבל אין ספק שכיום פשוט ונוח יותר לקדם משכנתא ושלל תכניות אחרות רק לאחר החתונה. מוסד הנישואין מעניק שלל זכויות לזוגות שמצטרפים אליו, מה שאומר שעוד בטרם תחתמו על משכנתא בבנק וגם לפני שתתחילו בסיור בין בתים שעונים על הדרישות שלכם, רצוי שתתכננו את האירוע עצמו, זה שבסופו תאחדו את שמות המשפחה ותחלו באופן רשמי בבנייתו של תא משפחתי משלכם. התפקיד המרכזי כאן שייך לגבר, זה שלרוב אחראי על הצעת הנישואין. אם אתם מוכנים להמשיך קדימה ולהגשים יחד כמה חלומות קטנים וגדולים, הצעד הראשון מתחיל בחנויות התכשיטים, עדיף עם כוח עזר נשי שיעזור לבחון שלל טבעות יהלומים בדרך לבחירת הטבעת הקלאסית והיפה מכולן, שתישלף ברגע רומנטי במיוחד כשאליה נלווית שאלה חשובה וגורלית.

תכנון הבית

לאחר החתונה, וכשאתם מוכנים להתחיל לבנות יחד בית בישראל, הגיע הזמן לקבל החלטות הרות גורל נוספות. רכישת בית היא צעד אחד, וגם אם אתם עדיין לא ערוכים לקראת המהלך (כלכלית או פסיכולוגית) נסו לתכנן את הצעדים הבאים שלכם בצורה נכונה כדי שתוכלו להגיע לשם בבוא היום. עם זאת, גם אם אתם בוחרים להמשיך לגור בשכירות השקיעו מעט בעיצוב הבית כדי שיהפוך לפינת חמד אינטימית ומפנקת, הכניסו פריטים מלהיבים שינעימו את השהות שלכם בה, ואל תוותרו על ריהוט מעוצב וייחודי כדוגמת הקולקציה המיוחדת של Sillas Vintage. פריטים מרהיבים ואיכותיים כל כך תוכלו לקחת איתכם גם לדירה הבאה, וליהנות מהם במשך שנים רבות.