מתנה לבת הזוג? כך תפתיע אותה

אם יש משהו שגברים לא לגמרי בטוחים לגביו, וזה נכון בכל גיל, זה נושא המתנה לבת הזוג. כלומר, כל גבר יודע שבת הזוג תשמח לקבל מתנה יפה, משהו שמעיד על המחשבה ובעיקר על האהבה. השאלה מה קונים ואיך עושים את זה היא שאלה אחרת, ורק ההתמודדות איתה גורמת לרבים לוותר על הצעד הזה ולהסתפק בארוחה טובה. אז אוכל עובד, ללא ספק, אבל אם תפנקו אותה ביום ההולדת, בחג האהבה וגם סתם בלי סיבה ביום רביעי בערב, תקנו את עולמה. לא כי המתנה יקרה (היא לא חייבת להיות) אלא כי באמת חשבתם עליה. הנה כמה רעיונות טובים.

נשים ותכשיטים

בת הזוג שלך, כמו רוב הנשים בישראל ובעולם, חובבת תכשיטים. יכול להיות שהיא לא ממש מתחברת לצמידים אבל עגילים מדליקות אותה מאוד. יכול גם להיות שטבעת יפה תעשה את העבודה. תכשיט תמיד יעבוד, אבל כמובן שכדאי להיזהר. טבעת – לפחות בשלב שבו הקשר עדיין בחיתוליו או אם אתה לא ממש בשל לשמוע אותה אומרת "כן" לשאלה גורלית – היא מתנה שיש עמה סיכון. חיפוש קצר בגוגל (למשל אחר הביטוי: unique engagement rings) יגלה לכם אילו טבעות ממש לא כדאי לכם לקנות אם אתם לא מתכוונים להציע. כדי ללכת על בטוח אפשר לחפש במקום זאת זוג עגילים יפה (gold earrings for women).

מיני בשמים

אם תכשיט נראה לך יקר מדי, אם רק התחלתם לצאת ועגילים ממש לא בתקציב הסטודנט שלך, אפשר גם לבחור בחלופות אחרות. הפתרון הפשוט הוא להציץ בשידה שלה ולגלות אילו בשמים היא אוהבת. באופן דומה אפשר להתייעץ עם אחת החברות שלה (או עם אחותה) כדי לקנות בגד בחנות האהובה עליה, או פריט שהיא משתוקקת לקנות לעצמה ולא מעזה. זה הזמן לפנק אותה, את האישה שלצדה אתה ישן מדי לילה.

חופשה או יום כיף

אמנם אמרנו שמתנה מוחשית היא אידאלית אבל מתנה מפנקת כל כך, כמו יום כיף או סופשבוע בצימר, היא מתנה שאי אפשר להתעלם ממנה. לא רק ששניכם תיהנו ממתנה כזו, בת הזוג תרגיש שאתה משקיע בקשר, בחיבור ביניכם ובזמן האיכות שלכם. אם נודה באמת, הבריחות הרומנטיות הללו יכולות לעשות רק טוב גם לזוגיות, גם לה באופן אישי וגם לך. בקיצור, win-win, לא?